AccuWeather.com

AccuWeather.com (S60 5th) 1.0

Najlepsza prognoza pogody dla dotykowej Nokii

Zalety

 • Szczegółowa prognoza długoterminowa
 • Pogoda dla całego świata
 • Bardzo ładny wygląd
 • Znajduje nawet małe miejscowości w Polsce

Wady

 • Ze względu na swą międzynarodowość może nie sprawdzać się w każdym miejscu
 • Mało opcji konfiguracji
 • Wyświetla reklamy ściągane z Internetu

Dobry
7

AccuWeather.com to darmowa aplikacja, dzięki której sprawdzisz prognozę pogody. Taka osobista pogodynka może być zawsze przy Tobie.

AccuWeather.com pozwala sprawdzić prognozę pogody na całym świecie. Program korzysta z bazy danych wyspecjalizowanego serwisu internetowego o tej samej nazwie. Dzięki temu może przedstawić bardzo szczegółową lub długoterminową prognozę pogody. Od teraz nie musisz sprawdzać pogody w TVN, ICM, czy na portalu Onet. Co prawda AccuWeather.com nie podaje długoterminowej prognozy pogody na 16 dni, ale jeden dzień mniej nie robi różnicy.

AccuWeather.com zaskakuje ładną grafiką i przejrzystością interfejsu. Aplikacja pozwala wyszukać interesującą nas miejscowość lub skorzystać z geolokalizacji. AccuWeather.com wyszukuje nawet małe Polskie miejscowości. Prognoza pogody zawiera informacje o zachmurzeniu, opadach deszczu, temperaturze w dzień i w nocy w ciągu dziewięciu dni lub piętnastu najbliższych godzin. Możemy wyświetlić również zdjęcie satelitarne przedstawiające powłokę chmur w naszej lokalizacji. Zobaczyć graf przedstawiający najbliższe godziny i rodzaj zjawisk pogodowych, które mogą wtedy wystąpić. Te same dane aplikacja pozwala zobaczyć w układzie dni kalendarza.

AccuWeather.com to bardzo dobra prognoza pogody dla telefonów z systemem Symbian S60 5th takich jak Nokia N97 czy Nokia 5800 XpressMusic. Za darmo dostajemy dostęp do aplikacji, dzięki której niekorzystna pogoda już nigdy nas nie zaskoczy.

Najczęściej pobierane Pogoda na Symbian

Więcej
AccuWeather.com

Download

AccuWeather.com (S60 5th) 1.0

Opinie użytkowników o AccuWeather.com

 • według Anonymous

  najlepsza pogodynka na tel.
  Działa w 100% i dokładnie, ja akurat używam jej mieszkając w Irlandii. miły i przyja...   Więcej